Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: BİR İLK YAPALIM
Alt 08.04.2011, 10:57   #23
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: BİR İLK YAPALIM

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben şunu anlamıyorum. Herşeyi taraftar gruplarından, yönetimden beklemek neden? Yukarıda kardeşiminde dediği gibi en basiti herşeyi geçtim maddi anlamda sorunlar yaşıyoruz. Şu yapılmalı bu yapılmalı şu pankart açılmalı şöyle organizasyon yapılmalı şeklinde konuşup ama sadece konuşup hiç bir destekte bulunmayan arkadaşlar için söylüyorum bunu. Bahsettiğiniz fon kartonlarının yanlış hatırlamıyosam 300 adeti 100 lira. maraton 4000-5000 kişilik yani aşağı yukarı 1500 lira gibi bir maliyet çıkıyor karışımıza. Söyler misiniz bu parayı kim karşılayacak?
Eğer derseniz ki tamam destek olalım, hesap numaramı yazayım destek olun ertesi hafta istediğiniz şekilde bir kareografi yapalım. Hani bu işler sadece konuşmayla olmuyor. Hatırlatmak istedim.

Bir de ne zamandır dikkatimi çeken birşey var. Çoğunluk amigo lazım amigo lazım diyip duruyor. Bilmenizi isterim ki amigoluk devri kapandı artık.
Hepsini bir kişi alırsa büyük para ama 4000 kişi 1 dr tane alsın kişi başı 1 tl kardeş ayrıca amigoluk devri kapanmaz türkiyede en büyük takım fener görünüyor amigosu sefa ve taraftarı orkestra şefi gibi yönetiyor bize bu lazım bağırana bağırma diyen adam lazım değil