Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 10.06.2011, 23:46   #601
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
Yigido DogaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yoooooooooooooooooooooooo..... .........sabır sabır sabırrr... bu ne yaaa allah aşkınaaaa burada kim hain kim yalaka kim sonradan görmee kim iyi gün dostu.....bi li yo ruuuuuuzzz..merak etmeyiniz...
BRE HEMŞOLARR BİZ 5 YILDIR BU SİTEDE HAYALKAFE GARDAŞIMLAA AZMI GEYİK YAPTIK KAH TRANSFERLER İ TAHMIN ETTİK KAH ŞU GELSE İYİ OLUR KAH BU GELMESEYDİ BU YAPILMASAYDI ŞÖYLE OLMASAYDI BÖYLE OLSAYDI ANLAYACAGINIZ BU ARMANIN SEVGİSİNİ KARŞILIKSIZ PAYLAŞTIK AMMA VELAKİN ŞUNA ŞAHİT OLDUKKİİ ..
HAYALKAFE GERCEKTEN İSTİHBARAT OLARAK ÇOK SAGLAM KAYNAKLI VE HABERCİ KUŞLARININ ÇOK OLDUGUNDAN HABERLERİ TEZ ALDIGINDAN BİZDEN DAHA ÖNCE BİLGİLERE SAHİP OLDUGUNDANDIRKİİ.. BİZLEREDEN HEP BİR ADIM ÖNDE OLMUŞTUR...
HELE HELE 2010 ...2011 YILBAŞI GECESİNİ HİÇ UNUTMAM YAA O DONDURUCU SOGUKTA SOGUK ODAMDA SIMSICAK BIR MUHABBET OLMUSDU HATIRLADINMI HAYAL GARDAŞŞ BİRLİKTE YAKLASIKK 10 ARKADAŞ BU SİTENIN MINI SOHBET BÖLÜMÜNDE SOHBET EDEREK 2011 E MERHABA DEMİŞTİK....
) ahahha inanınki o günkü konuda hayalkafenın getirdigi bilgileri tartısıoduk hemde navrati .. rada grosiçki isimlerinin daha resmileşmeden hayalin kesin bilgiler saglam dıyerek bizlerin de bu haberi getiren hayl ile keyfini çıkarıyorduk o unutulmaz 2011 e merhaba yeniyıl gecesinde :((
ne guzel sıcak bır muhabbetti o
hem transferi ben haber vericem ben populer kalıcam salaklıgınada ıhtıyacımızda yoktu paylaşmak dostlugun hemen hemen tamamıdır.....
ŞİMDİ SESLENİYORUM DOSTUM HAYALKAFE YE .. SENİN İÇİN SÖYLENMİŞ BİR KÖTÜ SÖZÜN BU SİTEDE HİÇ ÖNEMİ YOKTUR DOSTUM TIPKI TEDAVULDEN KALKAN PARA GİBİDİR KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE YAKISIR VESSELAM..
DİYEREK HAYAL KAFE GARDAŞIM KÖTÜLERE İNAT SEN SAGLAM BİLGİ VE KAYNAKLARINLAA TRANSFER HABERLERİNİ PAYLAŞMANA DEVAM ET ..
İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR... BU SİTE YİNEDE DOSTLARA KALIR ..
EYVALLAH....
yusuf dogan .
saygılarımla
BU ARADA SEN NERELERDESİN YUSUF KARDEŞ SESİN SOLUĞUN ÇIKMIYOR YARAMAZ BİŞİ YOK İNŞALLAAH TÜM YAZDIKLARINA CAN-I GÖNÜLDEN KATILIYORUM HOŞ GELDİN KARDEŞ YUVANA