Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu
Alt 11.06.2011, 18:06   #13
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

Bwn bu bütçe olayını anlamadım bu bütçe denen şey bi bizde yok heralde diğer takımlar petrol mu buldu bizim haberimiz yok ? eskişehir de çok mu para war webo nun adı geçiyor Ayrıca bu Rıza hocanı yuvarlama açıklamaları cnımı çok sıkmaya başladı Mecnun başkan bomba açıklamalar yapıyor Rıza hoca dah geçen sene ki şeyleri yaşmak istemiyouz sdiyor demekk i amaç 12. 11. lik felan.

Sağ bek için yapılmış açıklama tam bir fiyasyo sağ kanatta n daha ka tane gol yeemiz lazım ?
Orta sahaya sağ kanatta onuyacak adam diyorsun 10 numara ihtiyacını burda söylediksağır sultan bile duydu.
Yerli forvet arıyoruz Sefa Yılmaz bilmiyorum ama çok mu pahalı
Biz genç adamları geleceğe yönelik aldık ama bizim yarınımız belli değil
Hocam umudum ilk 5 ti her açıklamdınız da biraz daha azaldı ve küme düşmesseki yi diyecek kadar oldum
Yabancı probleminde bile aklınız karışmış isterseniz ben bir liste hzırlıyım
Şuan ki kadromuz sözleşmesi bitenler gitmese dahaiyidi Özellik le apo
Transfer de adı geçen adamların sürek li başka takıma gitmesi bizi adeta öldürüyor
Her yaz dönemi açıklamalar geliyor bizim takım sadece umutlala İNşaalah Maşaallah diyoruz ama olmuyo Allah bu sefer korumaz hocam korumaz

Ntvspor a verdiğiniz röportajda adam uefa yaoynar mısnız diyor nerdeyse Yuh Olur MU? diyeceksiniz.
Ben anlamadım umudum sayenizde sıfırın altı n sivas n soğuğu kadar oldu.