Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Cumhuriyet Kupası Turnuvası İstiyoruz
Alt 28.07.2011, 08:26   #35
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cumhuriyet Kupası Turnuvası İstiyoruz

Alıntı:
Örükcülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yapılsın. Neden? Hem takım için iyi bir hazırlık olur hem de şu meşum, melun ve lanet olaylar bir nebze unutulmuş olur. Hatta bu sene 4 takım değil 6 takım ile yapılsın. 3'erli 2 grup halinde lig usulü yapılıp ilk sırayı alan 2 grup 1.ncisi arasında final maçı yapılarak daha fazla maç izleme ve oynama imkanı sağlanır.

Bir hafta boyunca sürer ve Sivas'ta bir heyecan fırtınası eser. Tabi, sponsor firma bulunursa çok daha iyi olur. Ama kulüpte bunu düzenleyerek "bizim paraya ihtiyacımız yok, bakın kendi imkanlarımızla turnuva bile düzenliyoruz" mesajı da verebilir.

Haydi yönetim duy sesimizi..

1. Grup

Ankaragücü
Samsunspor
Antalyaspor

2. Grup

Sivasspor
G.Birliği
Orduspor
Cumhuriyet Kupası Turnuvası'nın yapılması gerçekten çok güzel olur. Yapılmasından yanayım hatta örükcülü kardeşimin dediği iki 3'erli 2 grup daha güzel daha heyacanlı ve daha çekici olur bence. Sponsor bulunsa çok daha iyi ama her gün bir 1. gruptan bir 2.gruptan olmak üzere 2 şer maç oynansa hem özlediğimiz futbola ısınırız hem SİVASSPOR'umuzu tanımış olur (yeni gelenleri) hem de şu lanet şike olaylarından dolayı kulübümüze destek ve moral vermiş oluruz. Herkes konuşşsun dursun bu lanet şike şaibesinden SİVASSPOR'um ve başkanımız tertemiz çıkacaktır çünkü tertemizler ben inanıyorum. Şu mikrop F.Bahçe bile bence temiz ama ne yaptıysa başkanları Aziz YILMAZ yaptı ve kurunun yanında yaşı da yakıyorlar.