Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor Analizi...
Alt 15.08.2011, 01:00   #4
rmznshn
Acemi Yiğido

68 Mesajına 228 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 rmznshn COK SEVILEN BIR KISIrmznshn COK SEVILEN BIR KISIrmznshn COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivasspor Analizi...

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Erinmeden yazını okdum kardeş Yalnız Milan Cerny zaten sağ açık oynuyor yerine göre sol ver ortasahanın ortasındada oynuyor fakat sen ön libero gibi anlatmıssın benim kadromda şu şekilde

----------------Borjan---------------------
-Kerim-----Faty----Navratil(murat)---Hayro-
------------Kadir---Kıvanç-----------------
-Cerny----------Erman----------Grosicki---
-------------Yeni Forvet(Eneramo)---------

Kadro hiçte fena bi kadro değil Kadirin yanına topla arası iyi olan Kıvanç geldi. Kıvanç en az kadir kadar koşuyor ve Fb de Selçuk-Emre ikilisinde olduğu gibi Kadir biraz daha defansif Kıvanç biraz daha önde basıp gerektiğinde hücüma katılacak bi rol alacak bu transfer gerçekten iyi oldu Faty ve murat akça yine faydalı transferlerden olacak bence Kerim'den hepsinden fazla beklentim var biran önce düzelip takımla maçlara çıkarsa ilk lig maçından itibaren verim alırız bence,özellikle bindirme yapmayı seven bir oyuncu eğer hayrettinde hazırlık maçlarındaki gibi bir performans gösterirse grosicki ve cerny nin performansları artacak gol bulmamız dahada kolaylaşacaktır tabi bu bindirmelerden oluşan ortalara kafa vuracak bi golcü lazım aynı zamanda Kıvanç'ın Erman'a arkadan verecek desteğiyle Erman'dan da daha iyi bir performans bekliyorum ve tabiki Ermanın verdiği ara paslara koşacak sprinter bi golcü lazım her yoldan bize kafa vuruşu iyi olan , ondanda önemli tek forvet oynuyacak kadar güçlü , top kaybetmiyecek ve kendi başına gol atabilecek BİR GOLCÜ LAZIM...
4-2-3-1 in özelliği devamlı surette hücumda en az 4 oyuncunun olmasıdır. nasıl bir forvet alırsak alalım alınacak isim ya en önde ya da ileri üçlünün sağında oynayacaktır. çünkü ileri üçlünün sağı ve solu ilerteki tek forvetin koşularına göre ve kanatlardan gelecek ortalara göre forvet özelliği taşımalı. Diyoruz ki sivasspor tek forvetle oynayamaz. ileride çağalamıyoruz. gol atamıyoruz. bunun tek sebebi ilerideki üçlünün hücum anlamında gerekli varyasyonları tam anlamıyla yapamaması. özellikle pedriel yetersiz kalıyor. bir de eneramoyu tam anlamıyla kullanamıyoruz. mersine attığı goldeki gibi posizyonlar yaratmalıyız. bunu yapacak olan da sağ ve sol açıklar.
bir de şunu söylemeliyim. çift ön libero oynuyoruz. fakat çakılı çift ön libero değil. aksine hücuma hep destek vermeye çalışan tipteler. cerny bence bu noktada oynayabilcek bir isim.
rmznshn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rmznshn'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...