Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Cumhuriyet Kupası Sivasspor'un
Alt 04.09.2011, 20:02   #4
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1253 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Cumhuriyet Kupası Sivasspor'un

Yayıncı kuruluş bile diyemeyeceğim demek istediğim bir çok şeyi sesli olarak söyleyip buraya yazamayacağım Tv58 denen kanal yüzünden maçın sadece ilk yarısını izleme fırsatı buldum...

İlk yarıya göre maçı değerlendirecek olursam ;

Artık yazmaktan ben bıktım bu takıma forvet ve sağ bek mutlak suretle şart, Uğur kavuk sakatlandı sol ayaklı hayrettin sağ beke geçti yakında Rıza Hoca şapkadan tavşan çıkaracak.

Oyunu kendi yarı sahamızda kabul ettik 3 büyükler ile deplasmanda oynayan tipik Anadolu takımıydık.

Skor asla kimseyi aldatmasın mutlak suretle takıma direk katkı yapacak en az 2 oyuncuya ihtiyaç var. Eğer forvet ve sağ bek alınmazsa işimiz çok ama çok zor. Zira yeni çıkan takımlar bile çok iyi oyuncuları kadrolarına kattılar...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...