Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: HAKEM Mİ SUÇLU YOKSA SİVASSPORMU
Alt 18.09.2011, 18:47   #6
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1284 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: HAKEM Mİ SUÇLU YOKSA SİVASSPORMU

Cevap: Sivasspor 0-4 Eskişehirspor

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar hepimiz cok uzgunuz
malesef birileri yazdigi senaryolarla sivassporu dusurmek istiyorlar ve bunu su an basariyorlarda iki hafta ust uste hakemler macimizi katletti (yada biz cok hata yaptik o ayri sey)

ben bizim bir macta bu kadar ezildigimizi buzuldugumuzu magdur oldugumuz bir mac hatirlamiyorum

hakem maci resmen katletti hic iyi yonetemedi allah onun belasini versin insallah hakemligi yanar

zaten en zor donemimizi geciriyoruz bu bardagi tasiran son damla oldu

artik bizi bu ligde istemeyenler var biz ve fbyi(ama fbden bana ne onlar yine atlatir bu durumu) ama olan bize oluyr goruyorsunuz

ben acikcasi boyle olaylar cikacagina aklimin ucuna gelmezdi babam ile izledim maci babami hic bu kadar uzgun gormemistim yuregim parcalandi simdi butun sivaslilarin ayakta kalmasi lazim dimdik ayakta

ama nasil malesef onu bilemiyorum acikcasi baskanimiz cezaevinde riza calimbay bu sureci atlatamazsa daha kimse atlatamaz bu durumu o zaman takimimiz samarogluna dondu acikcasi tff ve hakemleri kiniyorum allah belanizi versin orospu cocuklari agzimi bozdurdular benimde sonunda

artik bu takim bu maci unutup gelecek haftalara bakmasi lazim ilk 2 haftanin hatalarini yapmamalari lazim ki herkesi gicigina guzel oynayalim kendimize geliriz insallah

ama malesef sunu dememekle gecemiyecem gelecek hafta ankaragucu-sivasspor maci final maci olacak cunku ikiside buyuk krizde su an ve bank asyaya dusmenin en buyuk adaylari (hele de biz)

artik hepimiz elimizi tasin altina koymassak daha yapacak bir sey yok

olaganustu hal ediyorum

(bu arada sari kartlar kirmizi kartlar cezalilar sakatlar ,buyuk ihtimal riza hocada ceza yiyecek kulubumuz de ceza parasi alacaktir)

ama hakem aynen yoluna devam edecektir

ankaragucu avantajli olan takim cunku cok cezali var takimda yenilirsek sasmam

bismillahirahmanirahim allahim senin yardimina ihtiyacimiz var lutfen yanimizda ol bizi zalimlere karsi koru yarrabi

hem sivassporda hem de hakemlerde suc varrr