Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: HAKEM Mİ SUÇLU YOKSA SİVASSPORMU
Alt 18.09.2011, 19:00   #16
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: HAKEM Mİ SUÇLU YOKSA SİVASSPORMU

1-Takımın başında başkan olmadığından, hakemler aleyhimize daha rahat kararlar veriyorlar. Hakemi Allah'a havale ediyorum. Ev sahibi takım olmamıza rağmen ilk yarıda Eneramo'nun net penaltısını vermedi, 3. gol ofsayt, verdiğ penaltı tam bir komedi!, Kaleciye verdiği kırmızı kartta sadece ufak bir itirazda pat diye 2.sarıyı vermesi inanılacak gibi değil. Maç sonunda Eskişehirspor'un oyuncusuna "gülücük atmasına " ise söyleyecek laf bulamıyorum.
2-Her Sezon İddaa'dan ve Digitürk'ten bütün Süper lig kulüplerine, milyonlarca lira veriliyor. Buna rağmen diğer takımlar(hatta lige yeni çıkmış takımlar bile) iyi futbolcular transfer ederken yönetimin doğru dürüst futbolcu transfer etmemesi ise anlaşılacak bir durum değil.
3-Rıza hocam ; çok zor bir durumda kaldın sana yardımcı olacak kulüp başkanımız yok. Bütün sorumluk sana kalmış gibi görünüyor seni anlıyorum lakin, şu kadronun vasat olduğunu bu sitedeki herkesten daha iyi bildiğin halde,iyi bir sağ bekimiz, ön liberomuz, kanat oyuncumuz ve forvetimizin olmadığını gördüğün halde , niçin hedefimiz ilk 8 gibi insanları umutlandıracak "hayalperest" bir demeci nasıl verdin hala aklım fikrim almıyor.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatih585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...