Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hakem mi suçlu, yoksa Sivasspor mu?
Alt 21.09.2011, 01:11   #109
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 840 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Hakem mi suçlu, yoksa Sivasspor mu?

Sivasspor'un oynadığı 2 maçta da hakemlerin yanlış kararlar vererek takımın yenilmesine zemin hazırlaması, Sivasspor Başkanvekili Erdal Sarılar'ı adeta isyan ettirdi. Kulüpler Birliğinin Genel Kurulu için dün Ankara'ya giden Sarılar, kulüp başkan ve yöneticilerinin yer aldığı toplantıda “ Geride kalan iki maçta da hakemler çanımızı çok yaktı. Yeter artık bu kadar yapılanlar. Bir şeylerin hesabıyla bu yanlış yapılıyorsa bizlerin, futbolcuların ve teknik heyetin emeği ne olacak? Temiz futbol deniyor, ama zarar gören mağdur olan hep biz oluyoruz. Bir takımın başına ancak bir sezon boyunca gelebilecek hakem hataları, bizim başımıza iki maçta geldi. Özellikle Barış Şimşek'in iyi niyetli maç yönettiğine inanmıyorum. Kulüpler Birliği olarak bu konuda sizlerin desteğini bekliyoruz” dedi.
Başkanvekili Sarılar'ın bu açıklaması üzerine başta İlhan Cavcav ve Kulüpler Birliğinin yeni Başkanı Yıldırım Demirören, hakemler konusunda gerekli girişimlerde bulunacaklarını ve kamuoyuna açıklama yapacaklarını söyledi. Öte yandan, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun da telefonla aranarak Sivasspor camiasının yaşadığı sıkıntının dile getirildiği de belirtildi.
yonetim bile isyan etti bizim millet hala hocada suc ariyor bitmemis bir maci kestirmek mumkun degil iki pozisyon herseyi degistirirdi ama malesef hakem bir turlu bu firsati tanimamak icin elinden geleni yapti biz hala hocanin derdindeyiz bir takimin cosmasi iki posizyona bakar sonra hersey lehimize donebilirdi bunu lutfen anlayin bakin antep td istifa etti antepi asil simdi zor gunler bekliyor bir hoca degismek boylseine kalabalik mac trafiginde bir takimin oturmasi sizce mumkunmu mumkun diyen varsa ben futboldan anlamiyorum yapilabilecegin en iyisini riza hoca yapmaya calisiyor lutfen bizde destegimizi verip iki mac us uste aldigimizda hersey cok ama cok daha iyiye gidecektir yigidolar lutfen hocamiza destek olalim riza hoca farkli icimizden biri