Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İşte 4. haftanın hakemleri
Alt 21.09.2011, 23:58   #19
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 842 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: İşte 4. haftanın hakemleri

Mhknin tutumunu sevdim hem email hemde aradim ozellikle trabzonspor hakemi istemedigimizi ozellikle insanlarin sabrinin tastigini ve sonucunun cirkin bir lig hale gelrbilecegini hakemlerin ligin kaderini belirlememesini guzel bir dille anlattim bilgilerimi teldeki bayana ozellikle ilettim oda samimi bir sekilde konusmami harfiyen gerekli kisilere iletecegini soylemisti insallah bir nebzede olsun katkisi olmustur cunki ozellikle sivasspor taraftari adina konustugumu insanlarin pisikolojisinin cok kotu oldugunu ihbar niteliginde izah ettim ve ayriyetten e mail olarak da yolladim ozellikle usta yorumcularin yorumlarini yolladim
Ayrica spor bakanina yapilan haksizligi ve magduriyetimizi dile getirip ornek olarak ise israil filistin ablukasi gibi oldugu soyledim ne zaman oyun icinde sivas toparlanmaya baslasa hakemler tarafindan onu kesildi insallah duyarli olmuslardir ki oyle olduguna yorekten inaniyorum !