Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Tamda bu gun iste SIVASSPOR'lu olmak
Alt 22.09.2011, 07:11   #2
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Tamda bu gun iste SIVASSPOR'lu olmak

Alıntı:
duman58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Evet arkadaslar bence tamda bugun denilen seyle karsi karsiyayiz yani SIVASSPOR'lu olmak ben Fransada ikamet ediyorum sadece ve sadece SIVASSPOR icin lig tv maclarini digiturkwebtv den satin almak suretiyle izliyorum benim amacim Fransadan SIVASSPORUMUZA destek olabilmek ama malesef gordugum kadariyla SIVAS halki SIVASSPOR'a inanmiyor ve gereken ilgiyi gostermiyor elin fenerlisi bilmem ne macinda 42 bin kadin taraftar topluyorda biz bu sene maclarda sitadi dolduramiyorsak yazik bizlere suanda birakin RIZA hocayi birakin SIVASSPOR'daki oyunculari ve hatta birakin MECNUN Baskani biz SIVASLIYSAK bu takima sahip cikmamiz lazim bunun baska yolu yok cunku bu takimin adi SIVASSPOR O KADAR.
Vay ağızına sağlık hemşerim. Senin gibi bilinçli Sivaslılara ihtiyaç var. Sıladan gurbete selamlar
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...