Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Stadyum rezaleti...!
Alt 22.09.2011, 12:44   #5
cücü baba
Tecrübeli Yiğido

cücü baba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

253 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 cücü baba BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Stadyum rezaleti...!

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporun müsabakalarını 4 Eylül stadyumunda izlemenin, takımı canlı olarak takip etmenin zevki bir başka oluyor. Ancak, bu zevki bizlere çok görenleri, stadyumda bizlere rezalet yaşatanları kınıyorum.

- Kombinelerimizi sezon başında aldığımız halde huzurla giriş-çıkış yaptıramayanları,

- Girişte "bozuk para yasak" diyerek paraların toplanmasının akabinde içeride yapılan fahiş demiyorum "yiğidoya atılan kazık fiyatlar" sonrası ele geçen bozuk para serbestliği yaşatanları,

- Maliyeti 10-12 kuruşluk suyu 10 katı fiyata ve 1 liraya, 50 kuruşluk çayı (abdest suyunu) hava şartlarına bağlı olarak, 1.25 veya 1.50 Tl'ye, piyasada 25 kuruş olan simiti 50 kuruşa sattıranları,

-....... vs. vs.

tek kelime ile "kınıyorum"...!
Ağbime sonuna kadar katılıyorum biz neşe içinde toplanıp arkadaşlarla takımımıza sahip çıkmaya giderken daha kapıda sorunlarla karşılaşıyoruz bu hafta 11 arkadaşla birlikte kapıya geldik yanımdada 8 yaşındaki oğlum kapıdaki güvenlik hop çocuk yasak demezmi .? one be bu kadar kişiyiz nereye bırakayım çocuğu bu nedir rezalet
10 kuşuşluk su ise tam bir rezalet maratona bilet için 10 lira verdim suya 12 lira verdim yazıklar olsun........