Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kaleciye kafa atılır mı?
Alt 30.11.2011, 15:50   #14
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Kaleciye kafa atılır mı?

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
röportajın devamında ise.....

Baros'un penaltıdan önce de yerde kaldığı bir pozisyon var ama hakem orada devam ettirmeyi tercih etti. Belki o pozisyonda kart da düşünülebilirdi.
O pozisyonda hakeme "Aferin" dedim ama kartı çıkartmadı. Kartı çıkarsaydı Baros ikinciyi yapamazdı. Sadece Baros da değil.

Semih'in hareketi!.. Net penaltı, kırmızı karttı. Kırmızı kartını çıkartmamak için penaltıyı da vermedi. 'Hem hem penaltı hem kırmızı kartı taşıyamam' dedi!

Sadece penaltıyı verme hakkı olsa o penaltıyı çalardı. O penaltıyı görmemeye imkan ihtimal yok çünkü...
Sonrası daha da komik; 'Maç bitsin' diye çırpındı. Galatasaray 18'i içinde Ayhan'ın yere düşmesine çaldığı ve Navradil'e sarı kart gösterdiği pozisyon var. Dünyanın bütün hakem kurslarında gösterilmeli. Paniğe kapılmış, panik atak içindeki bir hakem maçı bitirmek için nasıl savaşır? Ayhan hiçbir şey yokken kendini yere atıyor ki oyun dursun. Zaten saniyeler var. Galatasaray oradan topu tepsin, öteki tarafa gitsin de maç bitsin.

Tamam da Navradil'e niye sarı kart gösteriyorsun? Günahı yok, bir şey yok. Sarı kart niye; 'Ben faul olduğundan eminim' demek için!.. Temas bile yok.
Çünkü kafasında 'Aman bu maç 2-1 bitsin' düşüncesi var. 'İki kırmızı kart nedeniyle beni ezerler, benim hakemliğim bitebilir. Ben perişan olabilirim. Aman bari maç 2-1 bitsin!'

'Ben iki kırmızı kartı da doğru çıkardım' yüreği yok. Son dakikalarda kendi doğru kararlarının ardında duramadığını gösterdi. 4 dakika uzattı; o 4 dakika ya oynandı ya oynanmadı. Tutsunlar kronometreyi...
Bir dakika uzatılmış maçın, 3 dakika daha oynandığını gördüm ben Türkiye'de... 4 dakika uzatıldı maç, 1.5 dakika oynandı!

Tam bir hakem komedisi

Alkışlamaktan başka ne denilir ki.....
Sayın Uluç hiç bir şeyi atlamamış,hepsini tek tek yazmış.Amma neydiyimki puanlar uçup gitti.Trabzon maçı için de iyi bi moral olurdu.Vur garibe çal garibe.Bu devran döner inşallah.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...