Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: AYIP OLUYOR BEYLER !!
Alt 05.01.2012, 18:08   #45
YÖRÜKOĞLU
Acemi Yiğido

13 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 YÖRÜKOĞLU Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: AYIP OLUYOR BEYLER !!

Alıntı:
8SvS8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1.Fenerin şampiyonluk maçında bize ayrılan tarafın 250 TL , rakip takıma ayrılan kısım 50 TL gibi şaşırtıcı bi durumla bırakmıştı bizleri.Bu yapılan haksızlık taraftarımız küstürdü.
2.Hafta içi olan maçlara nazaran hafta sonu oynadığımız maçlar daha dolu oluyor.
3.Hava şartları

Neden olarak bunları görüyorum. Yoksa Sivas taraftarı hep takımının arkasında. Düşmeye oynadığımız haftalarda bile %85 doluluk oranı oluyordu
sivaslının sivasspora kusme hakkı yoktur.bu takım bizim takımımız kayserilinin degil anteplinin degil izmirlinin degil.o yuzden sonuc ne olursa olsun iyi kotu takımımızın herzaman arkasında olmalıyız.
hava sartları su an o kadarda kotu degil ben cok mac hatırlıyorum zemin karla kaplıyken stadın dolu oldugu en kotu %90 seyirciyle oynadıgımızı.
sonuc olarak gercek sivaslıyım diyen takımına surekli destek veren taraftarlarımız alınmasın bazı kesimin kafasında takım ztn dusmeye oynamıyor yukarıyada oynamıyor bu sene ortada bitirecek niye gidiyim maca gibi dusunceler olustu ondan dolayıda sonuc ortada son mac 4 bin kisiyle oynadık.bunların hepsi transfer politikasına da sebep oldugu unutulmalısın...
YÖRÜKOĞLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YÖRÜKOĞLU'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...