Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hatalar Bizi Buldu
Alt 02.02.2012, 22:58   #13
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hatalar Bizi Buldu

Alıntı:
GuVeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O hatalar bızı hıc bırakmıyokı bulsun hocam. Bu sene taraftarlar soyle bır dusunsunler son zamanlarda kımın aklına ulan su yedıgımız golde yapacak bırsey yoktu adamlar takır takır geldı attılar dıyebılır. Bızım her yedıgımız golde bır kahramanımız var kendı ıcımızde. Bu haftanın adamıda Ugur Kavuk! Haftaya bayrağı kim alacak bakalım. Hani Rıza Hoca'ya kızıyoruz ya nıye son dakıkalarda ofansıf degılde defansıf dusunuyor dıye. Sebebı bellı adamcagız savunmasına guvenemıyor kı! Emınım kendı kafasında dıyordur ulan bızımkıler son dakıkada bır harakiri yapmadan ben savunmayı bıraz daha güçlendıreyım dıye dusunuyordur.
Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum.Hep iyi dedik kapasitesinin üzerine çıkmaya başladı dedik ama uğur bu hafta rol aldı bireysel hatalar zincirimize bir yenisini de o ekledi.Herkes sırasını savdıysa mersin maçında mümkünse güzel galibiyetlerimize devam edebilir miyiz ?
Bu arada söylemeden geçemiycem bugün bir an sağ bekimizde abdurrahmanı ve bindirmelerini düşündüm de soldan ziya sağdan apo hücum zenginliğimiz yüzde 50 artardı..Herneyse
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla