Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 17.03.2012, 16:29   #16
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Bu kadroyla buralara kadar gelmek bile başarıdır. Kafa toplarında başarılılar diye defans oyuncularına iyi oyuncular diyoruz. Rajnock ve Navratil düzgün insan olabilirler, fakat vasat oyuncular oldukları gerçeğini değiştirmez. Faty gibi kademelerde başarılı , ikili mücadelelerde, güçlü bir oyuncu varken niye ısrarla oynatılmıyor aklım almıyor. Kadir,Uğur ve M.nas vs. gibi oyuncularımız mücadele ediyorlar,saygı duyuyorum ama rakip karşılamada da, top tekniği olarakta, pas kalitesi ve oyun kurmada da yeterli kalitede değiller. Ve çok kritik yerlerde ağır oldukları ve topu çok ayaklarında tuttukları için gereksiz yere topları kaybedip, rakibe kontra atak şansı tanıyorlar. Bugünde aynı hataları yaptılar. Eneramo , Grosicki ve Erman üçlüsüde umursamaz bir futbol oynadıkları için hücumda da hiçbir şey üretemedik ve oyun ortada sıkıştı. Takımımızda sadece Pedriel'in oyununu beğendim. Yeri olmamasına rağmen sağ kanatta ileri-geri çok iyi savaştı. Mücadele etti,defansa yardım etti. Tabi ki galibiyet için bu yeterli olmadı.Sonuçta da ilk 8 yolunda çok önemli 2 puanı daha ruhsuz bir futbolla kaybetmiş olduk.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatih585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...