Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 17.03.2012, 16:32   #19
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

bu takım konum itibari ile düşününce nasıl böyle bir futbol oynar deyip sinir oluyorum. Ancak diğer taraftan düşününce bu takım için sezon başında bu sıraları bize verselerdi 8 veya 9 olcaksanız deselerdi kabul ederdik iyi htırlıyorum böyle düşünen bi çok arkadaş vardı sitede. Enaromo nun golü aldatmasın bizi 2 haftadır doğru düzgün topa koşmadı sezon başından beri gol atılacak bi çok poziyonda hep saç baş yoldurttu, zaten hakemler bize penalt çalmıyo kendini öyle abartılı atıyorki faul varsada yoktur dedirtiyor, grosicki evet yetenekli ancak oynadığı zaman oda nadir zaten, uğur sağ bek elinden geleni yapıyor ancak yetenek yok kaba kuvvetle oynuyor, Cihan her oyuna girdiinde ya 3 topa dokunuyor yada 4 onun dışında ortalıkta yok ya arkadaş genç adamsın koş sağa sola yırt kendini senin yerinde olmak isteyen bir sürü insan var. Rıza hocaya da bi şeyler yazacam ama onuda geri düşününce forvet alacaz demişti, transfer demişti ancak yönetimde para dedi sonuç itibari ile kadroomuz bu ve dar ancak bu kadar oluyor. Şu açık ve net bugun futbol oynayamadık buda buyuk ıhtımal ilk 4 kaybedince oyuncularda moral dusuklugudur dıye dusunuyorum ama toparlanmazlar ıse ıkıncı 4 de gıdecek. Bu maç böyle bitti ama asıl önemli olan liig tv nin sivas maçını her zaman 1 saat önceden yayına koyarken bilerek ve kasden geç koymasıydı, ben sivas dışında olduğum için lig tv abonesiyim maçları oradan takip ederim, bizim maçtan önce gs-antalya basket maçını koydular maç bitti yayını uzattılar yorumlarını uzattılar, bizim maç yayınına geçti akabinde reklama girdiler ki taki istiklal marşına kadar her zaman 1-2 reklam olurken bunda reklamın arkası kesilmedi, buda ligtv hakkında proteto olur dıyeydı sanrım. Neyse Hayırlısı olsun bakalım
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla