Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Benimde Rıza Hoca'ya özel bir Mesajım var
Alt 03.06.2012, 11:35   #278
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1069 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Benimde Rıza Hoca'ya özel bir Mesajım var

Alıntı:
KaRiZmA YiĞiDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın Rıza Çalımbay Futbola Beşiktaş'da başladı,orada da bıraktı,bu biz Sivas'lılar için çok gurur verici bir olay.Kendisiyle gurur duyduk,gün geldi Sivas Spor'da dümenin başına geçti.Buda çok gurur verdi bize,buraya kadar her şey normal.
Hocama soruyorum.Siz buyıl Beşiktaş'a gitmeye karar verdiyseniz lütfen bunu öncelikle gerçekleştiriniz.Eger sezonun başlamasına yakın bir zamanda yaparsanız,ayıp edersiniz unutmayın Sivas Spor sizin de memleketinizin takımı,gidebilirsiniz en doğal hakkınız size kimse set çekmeyecek mutlaka ama bizimde önümüzü görmemiz lazım,ona göre önlem almamız lazım her iki tarafa hayırlı olsun demekten başka elimizden gelen bir şey yok.Yönetim uyumamalı neyse gereği yapmalı,aciz takım görüntüsü bizi bıktırdı artık,dik duralım bir defa ne kaybedeceğiz anlamıyorum.....
Teklif yapan yokki gitsin ,teklif gelse Sivasspo´u düsünecegini sanmiyorum.Yüz üstü birakir gider.Bundan herkes emin olabilir.Cünki bunun sinyallerini cok verdi,fakat kendine yapilan bir teklif yok.Su anda kürkcü dükkaninda kalmayi yegliyor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla