Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivas stadyumu ihaleye çıkıyor
Alt 07.06.2012, 10:49   #9
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 810 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas stadyumu ihaleye çıkıyor

Alıntı:
Mustafa58Ağa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
http://www.youtube.com/watch?v=7QNc03lWVio

25bin kişilik stadyuma hayır.Haydi Yiğidolar yukarıdaki linki olan videoyu 18 Hazirana kadar yayalım
Herkes Bülent UYGUN'a kızgın kırgın ama eğer SİVASSPOR'umun başında Bülent UYGUN olsa bu linkdeki stad projesini yaptırtmak için her yere müracaat edilmesini sağlar ve birşeyler koparırdı. Yöneticilerimiz, Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz, Belediyemiz, Valiliğimiz, STK'lar, herkes ama herkes (bizler 50-60 kişi Sivasspor.com üyeleri hariç) sesini çıkartmayınca verdikleri sözün arkasında durmadılar bu saatten sonra da kapasitenin 33000 kişi olacağını hiç sanmıyorum. Başlarına çalınsın yaptıracakları stad. Hakkımız olsun ALLAH sorsun ben ALLAH'a havale ediyorum. Haydi Sivas'lılar bir daha ki seçimlerde de bunlara oy vermeye.......... Herkesten eeevveetttt varımmm diye duyar gibiyim. Koyun sürüsü gibiyiz yönelttikleri yere gideriz Hakkımızı susarak aramak gibi. Uyanın millet uyanın uyanın ayakta uyutulup her dediklerine tamam demeyi bırakın. Ben bu stad konusundan iyice tiksindim, midem bulandı, lanet olsun....