Tekil Mesaj Gösterimi
Önümüzdeki sezon için beklentileriniz nelerdir?
Alt 17.06.2012, 12:15   #1
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Cool Önümüzdeki sezon için beklentileriniz nelerdir?

Transferde şu ana kadar nokta transfer denilecek nitelikte ve gerekli mevkiide bir oyuncu transferi yapmadık.Medyada birçok oyuncu ismi dolanıyor ama henüz beklediğimiz transferler gelmedi.Ben geç kalındığı düşüncesinde değilim eğer 15 gün içerisinde oyunculara imzaları attırırsak ve bu oyuncular beklediğimiz mevkilere nokta transferler olacaksa, iyi bir hazırlık döneminin ardından önümüzdeki sezon ilk dört için oynayabileceğimizi düşünüyorum.
Bu arada Hazırlık maçlarının Sportoto Süper Lig ayarındaki takımlarla yapılmasının gerektiği düşüncesindeyim.Ne çok güçlü takımlarla oynayalım ne de Almanya 4.liginden takımlarla.
Ben şu an için yerli transferlerinden pek memnun değilim ancak Erhan,Doğa ve Abdülkadir'in takım içi rekabeti arttıracağını en önemlisi de iyi alternatifler olacağını düşünüyorum kötü de oyuncular değiller.
Ben önümüzdeki sezon için eğer kaleci,çok sağlam bir stoper,orta sahaya iyi ve golcü bir beyin,son olarakta 2 kaliteli forvet oyuncusu alınacaksa önümüzdeki sezon ilk 4'ü zorlayan ve kupada yarı finali görebilecek bir takım oluşacağı düşüncesindeyim.Bunların yanında Erman,Grosicki,Navratil gibi oyuncularımızı da çok cuzi miktarlara kaptırmamalıyız.
Peki ya sizlerin beklentileri görüşleri nelerdir?
Yorumlarınızı bekliyorum...