Konu: İHALE TAMAM
Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İHALE TAMAM
Alt 19.06.2012, 11:50   #10
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 810 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İHALE TAMAM

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
10 yilda ihale yapildi 20 yil da yapimi surer taraftarin maca gitmesii pamuk ipligine bagli oldgu icin sehir disi diye kimse maca gitmez sonunfa basbakan cikar ben hakliyim 25 bin kisilik stat yaptim kimse gitmedi der ve eski stat yerine para gwtirecek projeler yapilir herkes mutlu olur hayirli ugurlu olsun adini dag basi arena koyalim anlamli olur
Alsın başlarına çalsınlar diyerek başlamak istiyorum. Dediğin çok doğru arkadaş, 4 Eylül'ü doldurabildik mi de? 33 000 kişilik stad istiyorsunuz diye 25 000 kişilik yeni stad olsun diye kıçlarını yırtanlar şimdi kına yaksınlar da maçlara gelsinler görelim. Daha önceleri de yazmıştım. Yeni stada ne minibüs (o da yok ya) ne otobüs ne de kendi araçlarıyla ve de yürüyerek gelirler, gelebilirler. Şehrin dışında stad mı olur, oraya gideceğime yol parası, bilet parası vereceğime kahvehanede seyrederim, cafede seyredrim diyecek gelmeyecek ve yeni stad da dolmayacak herkesin ağzına sakız olacağız. 33 000 kişilik isteyenler hadi 25 000 kişilik stadı doldurunda görelim bakın biz haklı çıktık daha 25 000 kişilik stadı dolduramıyorsunuz düne kadar da 33 000 kişilik istiyordunuz diyecekler başta sözünde durmayan hükümeti destekleyen sözde yiğido seyircilerim, Sivas Milletvekilleri, Sivas Gençlik ve spor İl Müd. Etliye sütlüye karışmayan varlığı ile yokluğu belli olmayan Sivas belediyesi, Sivas'a sahip çıkmayan Valimiz, bürokratımız Sivas Ticaret odası başkanı, Sivasspor başkanı, yönetimi vs. vs. daha saymaya gerek yok Sahipsiz YİĞİDOLAR'ı sahipsiz bırakan herkesin gözü aydın. Keşke ihale yapılamasaydı yapılacak stad hiç yapılmasa...