Konu: Suç ve Ceza
Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Suç ve Ceza
Alt 19.06.2012, 19:29   #4
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Suç ve Ceza

.Ben takimimizin bir taraftar gurubu olduguna inanmiyorum ne bir mars ne bir organizasyon var biz istanbulfaki taraftarlar elimizden geleni yapiyoruz takimimizu buradaki maclarda destekliyoruz gerekirse.maci izlemiyoruz takim ugruna sesimuz kisilana kadar bagiriyoruz genelde fazla kalabalik olamiyoruz fakat yilmadan destek veriyiruz sibastaki maclari tv den izliyorum 10 dakikayi gecmiyor takima destek arada bir sivas diye bir ses baska birsey yok aslinda fazla bir fedakarliga.gerek yok ornegin en son ibb macinda otobus beklerken iki uc defa bir marsi soyledik ve herkes ezberledi statta iki defa soyledik ucuncude katilim baya artti davul cok onemli statta ses kesilince devreye giriyor ve cosku hic bitmiyor az kaldi islerim belli olsun gelecegim insallah tek bir taraftar gurubu olusacak ve bu guruba sadece takima destek verenler olacak digerleri sayin seyirci olarak kenarda bekleyecek