Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İlk maçımızı hangi takımla oynarız (2012-20
Alt 12.07.2012, 19:12   #41
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: İlk maçımızı hangi takımla oynarız (2012-20

Öncelikle hayatimda ilk kez Yigidolarimiz'in macina gidebilecegim icin cok heycanliyim.

Ilk kez Canli Süper Lig macini izliyecegim ve Sivassporumuz'u da sonuna kadar destekliyecegim , Allah nasip ederse insallah. !!!

Ben oyumu Elazığspor'a kullandim ,cünkü ilginc ve heycanli mac olabilecegini tahmin ediyorumm. Ayrica insallah ilk mac kendi evemiz'de oynanir.

Ilk macin kiminle olmasindan ziyade ilk macin kendi evimizde oynanmasi benim icin daha önemli ama gönlümden gecen Elazığspor!

2.Mac ise Gençlerbirliği ile olursa süper olur cünkü Sivas'tan Ankara'Ya gitmeyi'de düsünüyorduk. Ama büyük ihtimal tek bir mac izlebilecegim Sivassporun!

Türkiye bu sezon 4.Haftalina gelebiliyoruz , malesef , Türkiyedeki gibi 3 ay tatil yok Almanya'da!

Tekrar söylüyorum önce benim icin sonra Sivassporumuz icin hayirli bir Fikstür cekilsin.....
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...