Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çalımbay'ın gol isyanı büyük!
Alt 25.08.2012, 21:28   #15
harbiyiğido
Yiğido

harbiyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 harbiyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay'ın gol isyanı büyük!

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İlk önce taraftar çok iyiydi uzun bir aradan sonra stadı bu kadar dolu gördüm ilk yarı mükemmele yakın bir futbol vardı sahada Aatif ve Eneramo'nun oyunu dikkat çekti MİY'in 2.golünde hakem durduk yere faul verdi ve hata yaptı ama hakem hata yaptı diye gol yemek gerekmez golde Korcan çıkıp o topu almalıydı yada Pedriel kafayla uzaklaştırmalıydı eğer ilk yarıyı 3-1 bitirsek %99 maç bizimdi ama bu gol kötü oldu.2.yarı Rıza hoca yanlış bir taktik yaptı ve defansa çekildi bizim defansa çekildiğimizde ne kadar kötü oynadığımız çok açık ve herkes gol yiyeceğimizi biliyodu önde basıp oyun bozmamız gerekliydi ama Rajnochu alarak ben defans yapacam dedi Rıza hoca ve golüde yedik ondan sonra bir çok oyuncu oyundan düştü ve elimizde olan 3 puanın 2 sini çöpe attık yazık oldu takım ilk yarı umut verici bir futbol sergiledi bunu 90 dk ya yaymalıyız ve havadan ve yerden iyi hızlı bir stoper şart ama bu saatten sonra anca ortada kalanlar alınabilir bu nedenle stoper transferi yapılacağını zannetmiyorum son olarak Aatif müthiş bir futbol oynadı kalitesini gösterdi Eneramo geçen seneden daha fit ve atik gözüktü umarım haftaya Fenerden 3 puanı kaparız....
iyi konusma yaptın kardeşim ama rıza hocanın kafasındaki bazı şeyler değişmeli ... 3-2 maça daha ofans oynasaydık kazanırdık geri çekildi ve gölü yedik hata rıza hocada bu zihniyeti bıraksın artık
harbiyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla