Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivas Halkı Kandırılıyor mu ? (Stadyum)
Alt 10.09.2012, 22:22   #163
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 877 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivas Halkı Kandırılıyor mu ? (Stadyum)

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biraz önce bu konuşmayı dinleyen arkadaşla görüşme fırsatım oldu...Statyumun yer tesliminin hafta içi yapıldığını ve inşaatın yakında başlayacağını Hilmi BİLGİN söyledi dedi..
.........Bugün yolum Fuar Alanına düştü...Daha doğrusu Gültepe'de bir işim vardı,gelmişken Fuar Alanına da uğrayıp Yapımı devam eden Atletizm Stadını bir görüyüm dedim..Gittim gördüm Atletizm Stadı neredeyse bitmek üzere;Tartan Pist ,Soyunma Odaları İnşaatı devam ediyordu..İnşaatı izlerken inşaatda görevli arkadaşla biraz muabbet ettik..Laf döndü dolaştı;Statyum konusuna geldi..Çünkü Atletizm Stadında çalışan görevli Statyum İhalesini kazanan Kayseri Firmalarının işbaşı yaptıklarını;inşaat için çalışmalara başladıklarını söyledi...Bir anda şaşırdım çünkü ben Statyum alanının yer tesliminin yeni yapıldığını;firmanın henüz işe başalmadığını düşünüyordum..Ayrıca ben statyumun yapılacak yerin Atletizm Stadının arka tarafı;Askeri Depoya yakın olan lan olduğunu duymuştum..Nerde çalışıyorlar diye sordum;o da Necati Erşen Anadolu Lisesinin karşısındaki alan olduğunu söyledi..Ben de buraya gittim..Gittiğimde inşaat yapılacak yerdeki otların bir kısmının inşaat için temizlendiğini gördüm..Biraz ilerde de 2-3 tane 38( Plakalı aracın orada durduğunu,arabalardan demir türünden malzeme indirdiklerini gördüm..Yanlarına gidip oradaki bir kaç görevliyle muhabbet edip kendilerine burada ne yaptıklarını sordum:Görevliler bana Buraya Stat inşaatına başlamak için geldiklerini ;yakında burasının tam bir şantiyeye dönüşeceğini söylediler...Görevlilerle yeni statla ilgili biraz muabbet ettik.....Görevli kişiler Can-Yıldırım İnşaat tarafından görevlendirilen ilk ekip olduklarını;asıl ekibin önümüzdeki günlerde burada Şantiye alanı oluşturup temel kazma;kazık çakma çalışmalarının başlacağını söylediler...Bahsettiğim yer şu anda Bilici İnşaatın Rezidans yaptığı yere de çok yakın bir yer...Önümüzdeki günlerde gerçek inşaat başlayacak;yapacak daha çok iş var;bu inşaatın temeli çok sağlam olmak zorunda ..Çünkü inşaatın yapılacağı yer çok yumuşak bir arazi;ilkbaharda amatör maç izlemeye gelirken burasının göler bölgesine döndüğünü bir çok kere gördüm...Bakalım kışa kadar temelin ne kadarını kazacaklar...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...