Tekil Mesaj Gösterimi
4 Eylül Stadinda basima gelen üzücü olay
Alt 27.10.2012, 12:41   #1
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart 4 Eylül Stadinda basima gelen üzücü olay

Sesimi birilerine duyarabilrimiyim bilmiyorum ama gercekten cok üzüldügüm bir olay Sivas 4 Eylül Stadinda Bursa macinda basima geldi. Sivasspor asigi bir gurbetci olarak bursa macina 3 tane maratondan bilet aldim ve Yetiskin iki kuzenimle maca gittik. dönen kapilardan tam girecektik´ki, gözlüklü Sivil bir Görevli kuzenlerimin ikisini ayni anda bir kapidan gecmelerini istedi ve biletleri kapiya tutmak icin elimizden aldi fakat biletin birini bize geri vermedi. biletin birini niye vermedigini sordugumuzda ise, sizin yeriniz belli gidin oturun birsey olmaz dedi. biz israrla bileti istedik vermedi, bize neden olarak cocuklarin bedava girdigi icin bazen kapidan gecemediklerini ve onun icin bileti kapiya tutmak icin vermedigini söyledi. biz satada girdik yerimizi aldik 3 kisi, maca dakikalar kala biri geldi kalk burasi benim yerim deyip kuzenimi kaldirmak istedi, SASIRDIK nasil olur bu ya dedik. gelen adama o biletin bizim biletimiz oldugunu ve kapidaki güvenligin (görevli) o bileti bize geri vermedigini anlatmaya calissakta anlatamadik. kuzenimin biri hemen firladi ve o sivil olan güvenlikcinin yanina gitti ve durumu söyledi, güvenlikci tamam ben geliyorum simdi hallederiz deyip kuzenimi gönderdi. baktik gelen yok diger kuzenim gitti bu sefer ayni görevliye niye gelmiyorsun diye, ona verdigi cevap git bos bir yere otur ne olacak sanki gibi laflar deyip yolladi, kuzenim orda bagirsada cagirsada netice degismedi. En üzücü seylerden biride bu olan bitenin Türk Polsinin gözü önünde olmasi ve göz göre göre insanin hakki yenilmesi.

Dikkat edin sizinde basiniza gelmesin.
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı AYDIN1985'a Teşekkür Ediyor...