Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Bu yasaklar sadece Sivas’a mı?
Alt 15.11.2012, 22:45   #18
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Bu yasaklar sadece Sivas’a mı?

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşların trübünlerde yaşadığı tüm sıkıntıların hepsine katılıyorum hepsini tekrar yazmaya gerek yok bu belirtilen yasakların çoğunun sivasspor trübünlerine özel uygulama olduğuna inanıyorum ayrıca maçlardaki özel güvenliğin ve polislerin çoğunun keyfi uygulamalar yaptığını bununla birlikte rakip stad müdürlerinin keyfi uygulamaları yüzünden stadlarda çok magdur olmuşbendedahil çok hemşerimiz vardır bunlardan bazılarını yazayımda taraftarlarımız bilsin neler oluyor olimpiyat stadında ist bld maçına gittim zabıta ekipleri nekadar simitçi sucu köfteci atkı şapka bayrak satıcıları varsa hepsine el koydu arabalarını aldı üst düzey polis şefi yol kenarında nekadar bayrak atkı şapka satıcısı varsa hepsine pis küfürler yapıp yere düşen sivasspor bayraklarının üstünde eşşeğin külde tepindiği gibi tepindi buda yetmiyor gibi taa uzaklardan gelmiş bayan taraftarı bayan güvenlikçi yada bayan polis arayacağı yerde erkek polis elle arama terbiyesizliğine kalkıştı hem o hanımın hemde bizlerin tepkisi üzerine bayan polis arama yaptı yine olimpiyat stadında stad müdürü stadın alt katını seyirciye yasakladı üst kata yönlendirdi koca stadda bolluk içinde yokluk yaşadık seyirci mecburen alt kata hücüm etti polisler eşkiyalara yapmadığı müdehaleyi sivasspor taraftarına cop ve biber gazı kullanarak yaptı sormak lazım o aklı evvel stad müdürüne o stadın alt katını trabzon taraftarınada yasaklıyormusun dallama diye?anladıkki maça verilen yavşak hakemler listemizin en başındaki barış şimşeğin yavşak yönetimine tepki olursa sahaya dalmasınlar korkusundan yapılmış buyasak neticede öyle rahat maç izlediğimiz maç yok ankarada 19 mayıs stadında okadar kapı varken seyircimizi tek kapıdan içeri aldılar yüzlerce taraftar maç başladıktan 30 dak sonra ancak girebildi derdimizi anlatacak ne bir yönetici nebir yetkili bulamadık bu konularla ilgilenecek yönetimden yetkili biri bulunmalı inşallah tekrar böyle keyfi davranışlara maruz kalmayız
Bursada alkol muaynesi bile yapıldı zamanında sadece Sivasa özgü olduğunu düşünmüyorum..