Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Bu yasaklar sadece Sivas’a mı?
Alt 15.11.2012, 23:39   #21
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Bu yasaklar sadece Sivas’a mı?

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maximum kardeşim,sen Aptullah abinin yazısını günlük okuyorum,çoğu zaman kendiyle sohbet ediyoruz,onun için taraftar hakkındaki düşüncelerini çok iyi biliyorum. Hiç birisinde haksız değil. Bana söylermesin en kritik maçta stad dolmazsa,gelenlerinde anca yüzde 10 takıma sürekli destek olursa bu taraftar nasıl eleştirilmez. İlk defa taraftarın yanında olduğunu yazmışsın,daha önceki yıllarda bize otobüs sağlayıp,hatta 3 yıl önce Ankaragücü maçının biletini bile ayarlayıp (150 tane ) bizi içeri soktu. Dünde,Gençlerbirliği maçına gidecek bazı taraftarlarla bizim iş yerinde bir araya geldiler ve 50 genç taraftar için Belediye başkanı doğan ürgüpü aradı ve maça gidecek 50 kişinin yemeğini halleti.
Keşke diğer gastecilerde onun kadar Sivassporlu olsa
Rıza hocanın ve Başkanın her zaman belirttiği gibi, bizim kemikleşmiş 8-10 bin taraftar topluluğumuz var. Bu gelenlerinde büyük çoğunluğu elbetteki takıma destek yönünde zayıf kalıyor. Ama bizim Sivas insanı bu. Bunu değiştirmek biraz zor.
Ama asıl sıkıntı, bu her hafta gelen 8-10 bin kişiye sahip çıkıp, sıkıntıları gidermek olmalı. Yoksa sayımız gün geçtikçe, hem takımın aldığı kötü sonuçlar ve hemde bu olumsuz şartlar nedeniyle daha da azalıyor.
Ayrıca Abdullah Yiğit'i ve yaptıklarını iyi bilen biriyim . Sıkıntı yok
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla