Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Meşaleni Al Gel..
Alt 21.11.2012, 20:15   #20
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 890 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Meşaleni Al Gel..

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar organizasyonlar güzel, tebrik ederim. Ama lütfen maç içinde çok dikkatli olun. Özellikle biliyorsunuz Yiğido Gençlik grubu bu aralar çok göz altında. Sakın rakiple uğraşılmasın. Camiamızın canını sıkacak şeyler olmasın. Küfürlü tezahüratlar falan olmasın. Sadece takımımız desteklensin. Önemli olan bu. Başkanın da dediği gibi herkes takım için elinden geleni yapsın. Takıma zarar verecek şeylerden uzak dursun. Özellikle yaşı küçük arkadaşları uyaralım.
Alıntı:
58alp58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
haklısın biz herzaman takımımıza itici güç olduk yanlız şu yaşı küçük muhabbetlerini artık bi kenara bırakalım yiğido gençlik yaş itibariyle tam bir tribün grubunda olması gereken özellikleri taşıyor doğa olayında o yaşı büyük olanlarıda gördük yiğido gençlik emin ol onların yarısı kadar küfür etmiyordur ikide bir her küfür konusunun yanına yiğido gençliği yapıştırma YİĞİDO GENÇLİĞİN olmadağı ne stadın nede tribünün anlamı olur..
Değerli kardeşim sen de ben de biliyoruzki Yiğido Gençlik grubunun içerisinde 15 - 18 yaş arasında gençler var. Bu gençler zaman zaman fevri şeyler yapabilir. Ben buna çok rastlıyorum. Sadece dikkat edilsin istiyorum. Sivasspor her zaman örnek olmalıdır. Camiamız tüm ülke çapında hep iyi olaylarla anılmalıdır.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla