Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çalımbay: Mağlup olmak için her şeyi yaptık
Alt 03.12.2012, 13:19   #41
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 469 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay: Mağlup olmak için her şeyi yaptık

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğaya kızanlar nerde doğa yok takım yine aynı demekki suç doğada değilmiş
Problem Doga degildi ki, problem hoca. Bir hoca oyuncu secimlerinde bu kadar mi yanlis yapar. Hoca Dogayi dogru yerde ve dogru zamanda kullansaydi inat etmeseydi Dogayida kaybetmezdik biz aslinda.

Bu macta Doga yoktu haklisin ama cok formda olan bir Mehmet Nas´ta yoktu ne hikmetse. Onun yerine hocanin kendi getirdigi vasat bir Adem vardi mesela. Daha bunun gibi bir sürü yanlis oyuncu secimleri...

Bir Allahin kulu bana aciklayabilir mi neden süper formda olan Mehmet bu kadar cabuk kesilebiliyor? Neden Ermani, neden Aatifi, neden Eneramoyu kesmiyor? Hemde Eneramo sözde sakat oldugu halde. Sözde diyorum cünkü eminim ki sakat makat falan degil, sadece iyi bir hazirlik dönemi gecirmedi, hazirlik dönemini plajlarda gecirmeyi tercih etti beyefendi. Kimse bana alternatifi yok demesin. Hem Abdulkadir, hem Pedriel su an ondan daha iyi forvet. Abdulkadir en iyi forvetimiz, bunu dünkü mactada gördük oyuna nasil canlilik getirdi. Ama hoca onu her zaman yaptigi gibi 0 - 2 den sonra oynatiyor, o zaman da is isten gecmis oluyor.

Neyse aslinda biz bosubosuna dil döküyoruz. Bizim hocamiz inadindan vazgecmiyor.
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FirtinaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...