Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Burak'ın golü fauldü...
Alt 09.12.2012, 13:22   #26
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Burak'ın golü fauldü...

burağın attığı gol öncesi raynocha yaptığı faoulü tümtürkiye gördüde ilker meral ve yardımcısı göremedi yada görmek istemedi belki önemsiz gelebilir bazılarına bu gol olmasaydı ilk yarı berabere bitecek 2.yarı gs defans yapmıyacaktı bu golün rahatlıyla gs rahat oynadı pek ileri çıkmadı 3.gol haricinde pozisyonlarıda yok zaten belki direkt olarak suçlamasakta hakem ince ince sivassporu doğradı kartları sivaslı oyunculara rahat gösterirken gs oyunculara göstermekten çekindi abdulkadrin cezasahasında diziyle aldığı topa el caldı pedrielin düşürülmesine faoul çalmadı kaleyi cepheden gören yer ne malum gol olmıyacağı neticede hakem iyi yönetim göstermedi bu ayrı burağada 2 çift etmeden geçmiyecem ATATÜRK nedemişti[ ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim]burağın çevikliğine zekiliğine laf edememde ahlaklı olduğuna inanmıyorum türk futbolunda çirkefliğin sembolü olmuş futbolcular vardır emre arda engin baytar bülent korkmaz ibrahim üzülmez hurşut meriç batuhan burak yılmaz yazıklar olsun böyle karaktersiz oyunculara
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...