Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Basın Bildirisi..!
Alt 06.02.2013, 19:43   #157
NAUGHTYBOY58
YASAKLI ÜYE

89 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 NAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Basın Bildirisi..!

1967 GENÇ TARAFTAR DERNEĞİNDEN MURAT ŞİMŞEK .

Şimdi Abilerim Kardeslerım Bu İş Cok Uzadı , Bize Serseri Diyen Adamlar Var Burada ' Sivas'lıyız Be Bizde Allah'tan Korkun Ben Gece Gunduz Demeden Bu İşin Pesınde Kosuyorum Ailemle Kotu Oluyorum , O Ayazın Altında Pankart Yapıyorum , Cebımızden Koydugumuz Parayla Meşale Alıyoruz , Yazık Ya Gercekten Yazık Ben 1.000 Km Yol Gitmişim ? Kufur Etmısım Cok mu ? Alkol İçimisim Sıgara İçmisim Cok mu ? Nasıl olucak bı solermısın nasıl cekeyım ben O Kadar yolu ? Biz Bu yorumları hak ettık mı ya ayıp gercekten ayıpp . Biz İçerde Olsun Dısarda Olsun Heryerde Pesındeyız Ben 6 Senedir Bu İşin İçindeyım Kucuklugum Gectı Benım Gerek Dıger grublarda gerek suan kı grubda gercekten , Şimdi Soruyorum Bize Serseri Diyenlere Kufur Edıyorlar Dıyenlere ? Sivas'ımıza Gelıyorlar Kufur Edıyorlar ?Napalım karsılık vermıyelım mı ? Napalım bı soylermısınız. En Basıtınden Ben 8 Mılyar Borcum Var Be Benım Tribün Yüzünden 8 Milyar ? Hadı Cıkar Yol Gostern Hale Vazgecmedım hale pesındeyım Armanın. Siz Sadece Oynanan Oyuna Gore Yorum atarsınız bız herseyını arastırırız kufur etmeyız takıma !! Arma Dıyoruz Armaaaa !!
NAUGHTYBOY58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır