Tekil Mesaj Gösterimi
Zara'da Döner'li Dönem
Alt 12.02.2013, 13:55   #1
Rallim58
Gast

Standart Zara'da Döner'li Dönem

Zara Belediyespor, olağanüstü genel kurulunu hafta sonu yaptı. Yönetim Kurulu Başkanlığına Zaralı işadamlarımızdan Erdoğan Döner getirildi.

Zara Belediye düğün salonunda yapılan kongrede divan başkanlığını Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy yaparkan, tek liste ve açık oylama ile yapılan Genel Kurulda Erdoğan Döner ve arkadaşları göreve getirildi.

Kulübün yönetim kurulu üyelikleri ise Mehmet Bağca, Nevzat Karakeben, Sedat Coşkun, Ergüder Sümbüloğlu, Kenan Oğuzhan, Zeki Gökduman, Hüseyin Topkaya ve Ebubekir Çaygöz'den oluştu.

Genel kurulda delegelere konuşan Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy, Zara Belediyespor'un başarılı bir dönem geçirdiğini belirterek, takımın bu günlere gelmesinde emek veren ve 3 yıl takımın ağır yükünü çeken Dr. Alihan Çiçek ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Genel Kurulda, teşekkür konuşmasında bulunan, Başkan Erdoğan Döner ise Zarasporumuzun ilçenin tanıtımında yadırganamayacak bir etkisinin olduğunu belirterek, “Yaptırdığımız yüksekokul binası değil Zara Belediyespor daha fazla konuşuluyor, bu başarının devam etmesi için her türlü çalışmayı gerçekleştirmeye çalışacağız” dedi.

Erdoğan Döner başkanlığında kurulan Zara Belediyespor Yönetim Kurulunda, 2. başkanlığa Ergüder Sümbüloğlu, Genel Sekreterliğe Hüseyin Topkaya, Muhasipliğe Ebubekir Çaygöz getirilirken, As Başkanlar ise Zeki Gökduman, Mehmet Bağce, Nevzat Karakeben, Sedat Coşkun, Kenan Oğuzhan oldu. Zara belediyesporun emektar yöneticilerinden Yüzbaşı Kurt ise Kulüp Müdürü olarak görevine devam edecek.

Bölgesel Amatör Lig 3. Grup'ta lider olan Zara Belediyesporu, sezon sonunda 3. Lig temsilcimiz olarak görmeyi arzu ediyor, Döner ve ekibine başarılar diliyoruz.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...