Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor - Beşiktaş
Alt 23.02.2013, 11:36   #12
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Beşiktaş

Maça saatler kala beklentilerim:
-Taraftarımızdan TS maçı performansının daha da fazlasını bekliyorum.
-Piech'e daha fazla süre verilmesini bekliyorum.Nasıl ki Atıf,Hakan,Ümit gelir gelmez yeterli süre verilip takıma adapte edilmişse,Piech'e de o şans tanınmalıdır. Bu şansı hocamız şimdiye dek iyi değerlendiremedi. TS maçında durum 2-0 ve biz top dolaştırıp oley çekerken,peşinden arka arkaya defans alıp takımı geriye yaslayıp rakibe net pozisyonlar verdik. O sırada Piech'i alsak takım rakip sahada daha çok kalabilirdi.
Sonraki maçtaysa geç oyuna alınıp 10 dakikada oyuna ısınamadı bile.
Şurası açık,Piech'e bir 'Abdulkadir' muamelesi yapılmasına taraftarımızın gönlü razı olmayacaktır. O bir kere olur. İlk 11 ve 90 dakika oynasın diyen yok ama kendini göstermesine yetecek zaman tanınsın,takıma verebileceği katkıyı bir an evvel göstersin,o performanstan ne kadar oynaması gerektiği ortaya çıkar.
-Fernandez'e sahanın her yerinde tatlı sert müdahale ve baskı bekliyorum. Rakibin hücumdaki beynini işlevsiz hale getirmeliyiz. Taraftar olarak da top ona her geldiğinde ıslıklamaktan başka çare aklıma gelmiyor.
-Geçen maçlarda son paslarda yaptığımız beceriksizlikleri bu maç istemiyorum. Kaldı ki Mc Gregor bir Isaacson,Carson falan değil daha formsuz. Kaleye yeterince etkili şut gönderirsek,gol gelme olasılığı daha çok olacaktır.
-Gereksiz itiraz ve kartlarla takımı bir sonraki maça eksik bırakmasınlar.
Ve son olarak, sezon sonuna kadar iç sahada yenilmemezlik serisi yapalım.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...