Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 26.02.2013, 10:25   #30
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 483 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

rıza hoca akşamki futbol analiz proğramında seviyesiz sorular yüzünden haklı olarak sinirlendi burda nail beyinde hatası oldu halbuki bu sitede zarar veriyorsunuz konu adlı yazıyı rıza hocaya güzelce okusalardı hem rıza hocada bukadar kırılmaz mesajda yerine ulaşırdı ben o mesajı alıntı yapıp soru olarak gönderecektim fakat o yazıya emek harcayıp yazan arkadaşa saygısızlık olur diye yazmadım mini sohbet bölümünde site yönetiminden bu mesajı futbol analiz proğramına soru olarak göndermelerini rica ettim ama gönderen olmadı keşke o güzel yazıyı gönderselerdi uğur u beşiktaş maçında oynattığı için en çok eleştirenlerden biride benim.rıza hocanın uğuru hücum gücü erhandan daha iyi olduğu için tercih ettim demesi bile bana göre yanlış tercih olmasına ramen hocaya hakverdim burda asıl sıkıntı basın sözcüsü olmayıp sivas ın hakları savunulmayınca taraftar karşısında muhatap bulamayınca her sıkıntı her tepki direk rıza hocaya geliyor rıza hocanın babasının rahatsızlığından dolayı zaten bir takım sorunları var burda yönetim eğerki rıza hocanın başarılı olmasını istiyorsa acil olarak rızanın yükünü hafifletmesi bazı sorunlarla yönetimin devreye girmesi gerekir.rıza bu kadar sorunla uğraşmakta çok zorlanıyor akşam proğramda rızayı baya çökmüş gördüm ilk maçta rıza hocanın moralini yükseltmemiz gerekir rızanın akşamki açıklamalarından dolayı teşekür ederim bizleri bazı bilmediğimiz konularda baya bilgilendirdi
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alaattin 5858'a Teşekkür Ediyor...