Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 27.02.2013, 14:05   #101
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğa'ya küfür edilmeden 1 hafta önce Akhisar maçının 35.inci dakikasında dışarı diye ben ve yanımdaki üç beş genç üniversiteli arkadaş bağırdık. Hocan 45 de oyundan aldı. Sonraki hafta küfür edildi. Doğa oynamayacağım dedi ve gitti. Doğa'yı eski öğrencisi diye alıp Sivas'a getiren kim senin hocan. Doğanın gitmesinin Sivasa maliyeti 1 milyon diyen kim senin yöneticin. Şimdi soruyorum sana, Doğa'ya yarım sene için 1 milyon veriyorsun sonra nasıl bir anlaşma sözleşmeyse bu adam oynamayacağım ben diyor elini kolunu sallaya sallaya üç kuruş faydası olmadan çıkıyor gidiyor. Madem bu kadar kıymetli adam aldınız 1 milyon verdiniz satsaydınız ya. Doğa'ya sadece senin hocan para verdirip aldırır. gençlerde 3 senelik sözleşme yapar. maç başı para verir bir yere gitmek istiyorum dediğinde de getir bu parayı git der. sivasspor kimsenin çiftliği değildir.
Sen sadece futboldan futbol sektöründen de anlamıyorsun, teknik direktörler oyuncularla sözleşme yapmaz, sözleşmeyi yönetim yapar, teknik departman teknik işlerle uğraşır, kimin kaç para alacağına, kimin hangi takıma satılacağına yönetim karar verir. Doğa'nın gitmesinde Rıza Hoca'nın hiçbir suçu yoktur ama sen insanları karalama adına elini vicdanına koymadan konuşuyorsun yada bunları analiz edemeyecek kadar bilgisiz ve çabuk gaza gelen birisisin. Elma ile Armut toplanmaz, Doğa'nın sözleşmesi konusunu maçan yiyiyorsa Mecnun başkana soracaksın bu tarz bir üslupla, istasyon caddesinde mutlaka denk gelirsin başkana, git bu üslupla ona da sor bakalım seni adam yerine koyup cevap veriyorlar mı? Herşeyden önce vicdansızca saldırmayacaksın, Doğa olayını hocaya mal etmek maalesef çok büyük bir karalama kampanyasının uşaklığını yapmaktır.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla