Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Gurbette Sivassporu yaşamak
Alt 27.02.2013, 16:37   #12
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1583 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Gurbette Sivassporu yaşamak

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben yigidolar06 (Deniz abiniz) 1977 yılından beri Ankaradayım.

Gençlerbirliği ve Ankaragücü maçlarını 19 Mayıs stadında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaşla, oynarken. Sivasspor da 19 Mayısın dış sahasında Arassite ile, Sincanspor ile,Beypazarıspor ile,Kamanspor ile, Çubukspor ile, Kırıkkalespor ile, Yerköyde Yozgatspor ile 3 ligte mücadele ederken ben.
Ankarada çevreme eşime dostuma hep Sivassporu söyledim çevremdeki eşimi dostumu hep Sivassporu aşıladım. Sivassporla yattım Sivassporla kalktım. Bizim gibi gurbette olan Sivaslı hemşerilerimde aynı duyguları yaşamıştır. Sivas ta yaşayanlarla Gurbette yaşayanlar, Sivasspor sevgisini bu www.sivasspor.com sayfalarında paylaşıyoruz. Ortaya karışık hep böyle SEVGİ kargagaşı çıkıyor. Eleştirye açık olmamız lazım, Sivastaki arkadaşlar 4 büyük kulube nefretle bakarken, Bizim arkadaşlarımız bu 4 büyük kulubün taraftarı oluyor.
Onun içindirki Sivassporu Gurbette yaşamak. Bu sayfalarda yazmak çizmek paylaşmak adına biz gurbetteki YİĞİDOLAR a ...............
saygılarımla
Güzel anlatmışsın Deniz abi senin Sivas ve Sivasspor sevgini anlatamam anlatılmaz..Senin sadece Sivasspor'a olan sevgini değil Sivas'la ilgili tüm spor branşlarına nasıl koştuğunu gayet iyi bilenlerdenim.

Bazen sana sen gerçekten Sivassporlu'musun diye soruyorlarya onlara inan gülüp geçiyorum.
Ankara'daki görevini başarılı bi şekilde tamamlayıp Konya'ya gidecek olman en çok beni üzmüştür.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...