Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: STSL/ Sivasspor-Bursaspor maçı tahmin ve yo
Alt 03.03.2013, 01:53   #14
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1427 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: STSL/ Sivasspor-Bursaspor maçı tahmin ve yo

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Önümüzdeki yaklaşık 4 haftalık fikstür ligin şekilleneceği haftalar olacağı için alınan 1 puanın bile çok büyük değeri olacaktır..Motivasyon üst düzeyde olmalı..Her takımın kendine göre hesabı var..Kimi düşmemek için çabalıyor kimi Avrupa hesapları yapıyor..Skor tahmininde Bursa yener diye düşünüyordum ama sanırım Sivas sandığımdan daha sağlam çıkacak Bursanın karşısına bunu daha iyi sezebiliyorum şu an...
Sivassporumuzun daha dirençli çıkmasının sebepleri aşşağıdan dürtülen düşme zopası Ama dediğine katılıyorum. Bugün Yılmaz Hoca maçtan önce konuşurken şu dikkatimi çekti. Aşırı tedirgin ve adeta 1 puan alırsam ne mutlu bana gibiydi. 3 puanı aldı gitti. Ve böylece Kasımpaşaya kadar tüm takımları tedirgin etti. Bu adam kurttur. Fikstürle oynamayı sever. Her planı sinsidir ve can alıcıdır. Lakin her gittiği takımıda düşürür. Bu yüzden yarınki maçta bir direnç olabilir. Eğer Bursa puan kaybederse ve bu bir kriz yaratırsa aynı şey Bursa içinde geçerli olacaktır. Düşünsene 2-3 maç kaybedince direk ''çemberimde gül oya''
Bakalım yarın sizemi, bizemi.. Yoksa ne size ne bizemi

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...