Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası
Alt 08.03.2013, 07:28   #64
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu yorumu bir taraftar yapmaz. Artı Orhan hocayı tanımadığını idda etmen bile kimliğini ortaya koymuş. Bu kadar takımı tandıgını idda edeceksın. Antremanlar da futbolcuların durumu falan dıyeceksın.... Bu kadar kayıtsız şartsız Rıza Hocacı olacaksın. Olsan olsan Orhan Hoca olursun. Orhan Hocaysanda bu zihniyette Sivassporun yardımcı antrenörü olmaktan öteye gidemezsin. İkinci adam olmaktan öteye gidemezsin. Biraz sorgula eksikleri gör ve bunu Hocaya bildir... Birde kimliğini açıklamak zorunda değilsin... Umarım Sivassporla başarılı olursun...
Bir taraftar boyle dusunemez mi? Orhan hocayı görsem tanımam, ip adresinden de istanbul da olduğum görünür zaten. Bence hoca görevini iyi yapıyor, organize ataklarımız cok iyi, cok fazla gol pozisyonuna giriyoruz, defans blogumuzu iyi eğitmiş, cok fazla gol pozisyonu vermiyoruz. Yediğimiz goller bireysel hatalardan ve şanssız goller. Gol atamamizin sebebi de son vuruşları iyi yapamıyor olmamızdan, buna çözümü de söyledi hoca, Hamdallah i alıp kampa yetiştirin dedi, ama yönetim almadı. Şimdi işini iyi yapan bu adamı neden elestireyim ben? Gol kaçıran santraforlarımız, hoca değil, 8 penaltıyı hoca kaçırmadı. Her maçta orta saha üstünlüğü bizde, hocayı eleştirirken ben bunlara bakarım, hoca santraforumuzun kaleciyle karşı karşıya kalmasını sağlayacak gerekli hücum organizasyonunu başarı ile yapabiliyor mu? Evet hem de cok iyi, ama santrafor dokunup golü atamıyor, bunu hoca ilk yarı gördü, devre arasında da Hamdallah bize çare olur dedi. Eski yıllarda defansımız evlere şenlikti, şimdi hoca bunu da düzeltti, kolay pozisyon vermeyen bir takim olduk, maçlara bak hep 1-0 yeniliyoruz, o 1 gol de tamamen bireysel hatadan, yoksa takimdaki organizasyon eksikliğinden değil. Ben boyle realist analizlere dayanarak eleştiri yapıyorum, çünkü futbol da işini iyi yapan ile yapmayani ayırt etmek cok önemli.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla