Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası
Alt 09.03.2013, 13:09   #100
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
4 yıldır burada Bursalı ve Bursasporlu olarak Sivassporumuza destek olduğumuzu her fırsatta dile getirdim..Bunu yaparkende inanın ne bir eksiklik nede eziklik duydum..Aksine onur ve gurur duydum...Bizim bu düşüncelerimizi gören duyan Sivaslı bütün kardeşlerimiz abilerimiz bizi bağrına bastı memnun oldu...Bir sevgi kocaman yumak haline geldi...Burada Sivassporlu olmayan çevremdeki insanlar Sivassporu takip etmeye başladı. Ufak tefekte olsa bizi buradan kovalamaya çalışan içinde saygısız kelimelerim olmadığı halde sadece Sivaslı olmadığım için hakaretlere varan tepkilerle karşılaştık...Hani bir laf vardır rüzgar istediği kadar esse kayanın sadece tozunu alır...Bunları ne kaale aldım nede alındım..Burada bize kucak açan her birey sayesinde bu tür yaklaşımları görmemeyi öğrendik..Ben Sivasspor.com sitesinin kimin olduğunu bilmem yöneticileri tanımam en ufak bağım bağlantım yoktur..Ama buranın üst düzey kalitede bir site olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim..Yani bunda bir çıkarım yoktur.. Kötü veya yanlış oluşumlarını gördüğümdede her doğru gibi bunu kendilerine iletirim.Bu üst düzey kalitede sanırım Sivaslı karekterini Sivaslının buraya yansıtmasından kaynaklanıyor...Konu açılıyor konu Bursa Sivas.. biri çıkıyor kişilerle uğraşıyor...Konu açılıyor Sivasspor konuşulacak benim takımım Bursaspor konuşuluyor...Sırf Bursasporu konuşmamak en son çare profil resmimi değiştireceğim artık...Karşılıklı konuşmak tartışmak harika bir şeydir..Ama doğrularını anlatırken doğru bildiğin yanlışları ısrarla empoze etme çabası olduğu zaman saçma sapan bişi olur çıkar...Adam Sivaslı Sivassporu tutuyor bu hafta Sivas yenilir dediği zaman sen nasıl Sivaslısın diye soru sormak futbol gerçekleriyle bağdaşmaz...Ben bu hafta kendi takımım fb ye mağlup olur dedim..Olacağıda budur zaten..Şimdi benim Bursasporluluğumu tehlikeye girecek...Yok böyle at gözlük içersine sıkışmış zavallı bir düşünce...Sen futbolu bilmiyorsun anlamıyorsun diyen zihniyete verdiği futbol dersi içerisinde elli tane yanlışını çıkarırım...Futbol bir kenarı evvela birbirimiz sevelim sayalım saygı gösterelim...Ondan sonra kocaman bir sevgi yumağında karışırız zaten....
Ben 3 yıl kadar Bursa Mustafa Kemal Pasa ilcesinde bulundum. Belki bilirsiniz Devecikonagı Bük köyünde (HES) Hidro Elektirik Santreli yapılıyor. Orada İdari İşler sefligi yaptım. Kaldıgım süre içerisinde Bursalı olan vatandaslarımızın iyi niyetli temiz düsüncüleri olan insalanlar oldugu kanaatine vardım. Burda egerki yanlıs düsünceyle hareket insanlar oluyorsa onlara kulak asmak gerekiyor. Zaten bunuda yapıyormussun sevgili kardesim. Sözün özü sudurki Nereli olup olmadıgının hiç bir önemi yok. Gördügün gibi 5 parmagın 5 de bir olmuyor. Senin gibi dısardan Sivassporu takip eden kişileri görmek beni cok mutlu ediyor. İnsallah bu katılımlar dahada cok olur. Herkese Saygılar.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...