Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Rıza Hoca İstifa Etti
Alt 03.04.2013, 07:41   #197
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Rıza Hoca İstifa Etti

Futboldan başka kimse anlamaz bi ben anlarım anlayısına karsı burda genellikle Rıza hocaya karşı çıkanlar.Halbuki oyun bu kurallarını doğru uygulayacaksın o kadar.Oyuncuların koşu mesafelerine bakacaksın mesela.En iyisi Piech ise onu oynatmaya çalışacaksın.Hayrettin canımız ciğerimiz ama son 5 haftada oynadığı maçlarda düzgün attığı paslarla kaybettiği topları gözünün önüne getireceksin oynatmayaksın onu.Uğurun iyiniyetine rağmen artık ayaklarının gitmediğini göreceksin.Pas yapamadan 5 forvet oynamayacaksın.Transferde bek lazımsa takıma bek aldıracaksın.Futbolcularla iyi ilişkiler kuracaksın ki suratına küfür yiyip sarılmayacaksın.Biz zaten bazı acizlikleri gördüğümüz için burda yazıyoruz.Sivasspor iyi takım ve içinde bulunduğu durumu haketmiyor diyoruz.Bunun nedeni hocanın futbolu bi ben bilirim tavrı.Haa bi de yönetimin sanki teknik direktörlere kıran girmiş tavrını da anlamıyorum.Aman Rıza canım Rıza tavrı da yanlış.Sonra bir tribün kol hareketi yiyor.Sivaslıysan al alt yapıda bize hersene 2 futbolcu yetiştir biz de senin heykelini dikelim.Kısaca bu takım iyi takımdı.ama her demecinde yönetimi elestirmesine rağmen yönetim hocaya iyi bir kadro vermişti.Ama hiç kimse bu forumlarda bile bu takım iyi takım diyemedi.Hocaları yakınıyordu çünkü kadrodan önce.Bugün bu takıma 2 iyi bek ve devamlılığı olan teknik bir orta saha al ,ayrık otlarını gönder yine kafaya oynar.Yönetim yine Rıza beyin ağzına bakıp o benim arkamda ben önun arkasındayım muhabeti ile geçirilse seneyede yine son haftalarda düşme potasında oluruz.Çünkü biz zaten zihniyet nedeniyle düşme potasındayız.İllada Rıza hoca gitsin de demiyoruz aslında herkes zihniyetini ve hatalarını gözden geçirsin diyoruz belki.Gerçi klup çiftlik şeklinde yapılandırılmış olabilir dıştan ama aslında kimsenin çiftliği olmadığını herkesin bilmesi lazım biz onu diyoruz.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır