Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu
Alt 23.04.2013, 22:38   #21
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu

Sivasspor taraftar sitesinde Fenerbahçe ile ilgili konu açılmasını gereksiz ve hoş olmayan bir durum olarak değerlendiriyorum.Fenerbahça,G alatasaray,Beşiktaş,Trabzonspo r kiminle oynarsa oynasın yenilmelerini desteklerim.Ben de Türk'üm ama Türkiye de şu andaki futbol ortamında o 4 takım Türk,diğerleri yabancı takım gibi muamele yapılıyor.Bu duruma gelinmesinin sebebi Sivasspor değil.Ben artık neredeyse Sivasspor un o 4 takım ile yaptığı maçları izlemek bile istemiyorum.Çünkü istisnasız her maçta hakemler hakkımızı yiyorlar.Hakemler,basın Sivasspor da Türk takımı,karşısındaki de Türk takımı demiyorlar.Bakın Beşiktaş'ın da bu sezon ligde şampiyonluk mücadelesinde olması için Sivas'ta hakem açıkça Beşiktaş'ın Sivassporu yenmesi için çabaladı ve sonunda başardı.Sonraki hafta Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi yenmesini gene hakemler sağladı( Fenerbahçe 1-0 önde iken Fenerbahçe'nin nizami olarak attığı 2.golü vermeyerek)Buna rağmen Beşiktaş puan kayıpları yaşayarak üst gruptan koptu.Trabzonspor sahasında Antalyaspor ve Orduspor u yenerken 2 maç da 0-0 devam ederken Antalyaspor ve Orduspor un penaltıları verilmedi.O penaltıların verildiğini ve o maçlarda Trabzonspor un yenildiğini varsayın ,bugün puanı 34 olacaktı ve düşme hattında olacaktı.Bu kadar pisliğin yaşandığı ve bunun sebebinin o 3 İstanbul takımı ile Trabzonspor ve hakemler olduğu ortamda neden Fenerbahçe nin maç kazanmasını isteyeyim??
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla