Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Trabzonspor - Sivasspor
Alt 08.05.2013, 22:45   #177
vedat58
Yiğido

vedat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vedat58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Trabzonspor - Sivasspor

Bu agir yenilgiyi bu agir hezimete ugramisligi Yönetime ve Arizaya armagan ediyorum , biz bu skorlari yasamadikmi yasadik eee sen daha nediye amatör futbolcu alirsin be kardesim ?? 8 yildir süperligdeyiz kactane hoca degistik eyyyyyy yönetimdeki aciz insanlar siz akillanmamissinizki gidiyorsunuz her gittigi klubde basarisiz olan ARIZA yi aliyorsunuz, bir klub para harcamaya kiyamazsa , borca girmeye korkarsa o klubun basari olmasi sifirdir , hicmi galatasaraydan örnek almiyorsunuz bu devirde para konusuyor paraaaaa!! iyi futbolcu al Stadin dolsun , iyi futbolcu al sana mac kazandirsin , iyi futbolcu al ol atsin klubun itibari artsin , bu yaptiginiz süper lige tutunmaya calisan sefilleri oynamaktir, ayip ayip ayipp , neymis borcumuz yokmus , neymis futbolcularin parasini gecikmeden ödüyormus , al sana futbolcu !! al sana Skor!! utanin ya bu kadar taraftari üzmeye hic kimsenin hakki yok , biz basari istiyoruz, Fenerin besiktasin galatasarayin borcu var basarisi var, senin borcun yok ta nolde heee!! her sene küme düsme kabuslarimi yasatmak bizlereeee!!! ben ne yönetimi ne yönetim kurulunu ne teknikdirökrteri hic birinizi hic birinizi ZERRE kadar basarili bulmuyorum , ve suna cani gönülden inaniyorum sizden bu kjlubu yönetecek cok daha iyi insanlarin cikacagina, ayiptir yaa cok ayip ,bunca yigido kardeslerimiz burdan seslerini duyurmak icin cirpiniyorlar ama hic kimse okumuyor ve Tinlamiyor , yönetim eger SIVASSPORUN menfaatini düsünüyorsaniz lütfen istifa , bu kadar kaldiginiz bile cok , acilen Arizada gitmeli saygilar
vedat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır