Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Nerede Eneramo, Erman ve Grosicki
Alt 09.05.2013, 09:30   #5
eroldeger
Yiğido

65 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 eroldeger FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Nerede Eneramo, Erman ve Grosicki

[QUOTE=anilcan213;852881]Hakan, adem, kaleciler, ziya, kadir, erhan, pedriel, atif, piech, kaan dışında kimse kalmamalı.
Teknik direktör olarak da Fuat Çapa' yı gönlümden geçiriyorum. Gençlerbirliğinin burada oynadığı topu bir hatırlar mısınız?
Balili'den sonra hızlı ve atik bir forvete hasretiz.
Eneramo'ya güçlü yıkılmıyor top tutuyor diyenler, unutmasın güreş değil futbol izliyoruz!
Ziya'nın ise çok sert bir uyarıya ihtiyacı var. Ceza sahası veya dışı müdahale şekli hiç değişmiyor. Nerede olursa olsun aynı. Akhisar ve dün ki pozisyon birebir aynı ve gereksiz.
İnanın ki bu sene hiçbir deplasman maçımızı zevk alarak izlemedim. Yenilmek vardır onurunla, yenilmek vardır 6 yersin gülerek girersin soyunma odasına.[/ yanılıyorsun butakımı spote eden sadece ermandır dikat edersenizorta sahada top tutamıyor yıllardır uyarıyorum adam duran toplardan ara sıra golatıyor ama takımn dA DÜZENİNİNİ BOZUYOR malesef hiç bir yönetici bunu görmüyor hoca zaten evlere şenlik suratsız adam yüzü gülmeyen adamdan hayır gelmez bunların biraz<cık şahsiyeti olsa hemen istifa ederler istifa etmediklreine göre neolduklarını anlarsınızQUOTE]
eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla