Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hayrettin Yerlikaya
Alt 11.09.2013, 23:44   #449
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hayrettin Yerlikaya

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen çok iyi biliyorsun galiba Hayrettinin kaç para aldığını, nasıl yedi sülalesini kurtardığını. Açıkla da herkes öğrensin ne kadar götürmüş Hayro

3. ligden beri bu takımın değişmez elemanı ve kaptanı olan bir insan hakkında eleştiri yaparken biraz el-insaf yahu...

Ayrıca kimin neyi ne kadar hak edip etmediği konusundaki karar mekanizması başındaki hocası ve yönetimindir, senin değil!!!
fazla bilecenlik etmeyeceksin,yada herkesin bildiğine sevip sevmediğine saygı duyacaksın. Hayrettin babasının hayrına oynamadı. ayrıca,hayerttin Sivasspor sayesinde yedi sülelesini görmemek için kör olmak lazım. kardeşim ben bu adamın insanlara tepeden bakmasını,taraftarı ciddiye almamasını (tabi sıkıştığı zamanların dışında) yolda yürürken alçak dağları ben yarattım diye böbürlenmesini sevmiyorum, sev-mi-yor-rum.. kimsede sevdiremez
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla