Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Alman Yiğido kupa istiyor
Alt 09.11.2013, 12:24   #45
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Alman Yiğido kupa istiyor

Alıntı:
Ensar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas'ı görmediği halde,fanatik Sivassporlu olan ve Almanya-Hanau'da yaşayan Jürgen Hotz (47), İstanbul Büyükşehir galibiyetinden sonra adeta kendinden geçti.

Sivasspor-Büyükşehir maçını kırmızı-beyaz formasıyla televizyondan izlediğini söyleyen Hotz ''Sivaslı bir arkadaşım sayesinde koyu bir Sivasspor taraftarı oldum. Her maçını televizyondan izliyorum. İstanbul karşısında mükemmel bir futbol oynadık. Sivaspor'un önce Trabzonspor'u sonrada diğer rakibini eleyip kupayı almasını istiyorum'' dedi.
______________________________ ______________________________ __

Burdan Jügen Holtz arkadasimi öncelikle kutluyorum . Aramiza hos geldin diyorum ve ayni zamanda bu arkadasi Sivasspor taraftari ve sevgisini asilayan diger YIGIDOYUDA burdan arica tebrik ediyorum sag ol kardesim senin gibi arkadaslara burda ihtiyac her zaman var.
aynen kardesim........
benim de bir Alman arkadasim var ve buna da SIVASSPORLU yapacam
3 hafta dan beri benimle Maclari seyrediyo ve hatta Dün Sivas Taraftar Peketi almis ( burda bir kac kisi utansin ) bakalim yakin da burda takip edecek

Hotzi emmi Sivasa Hosgeldin diyorum belki seni aksam TV önde görecem Helal oulsun sana Hotziiiiiii
Wilkommen in Sivas mein Freund schön das du dort hingefunden hast hoffe hast eine schöne Zeit dort, und viel Spaß im Stadion!!!
Wir wollen Bilder sehen!!!

Lg

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...