Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sosyal Medya'da Real Madrid Sembolü
Alt 26.11.2013, 20:58   #10
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sosyal Medya'da Real Madrid Sembolü

şimdi öncelikle gs nasıl bir takım ,nasıl bir profil taşıyan taraftarı var,nasıl devlet ve medya tarafından korunup kollanıyor,ondan bahsedelim,gs şike denilen olayı türkiyeye getiren yerleştiren takımdır,diğer büyütülmüş takımlarda onları örnek alıp şike yapmışlardır,diğer liglerdeki takımlarda bu işi gs lilerden öğrenmiştir,sivasspor alnının akıyla şerefiyle mücadele ettiği halde sivasspora şikeci demek abesle iştigaldir,,sivasspor bu mücadeleyi yaparkende gs gibi devlet tarafından medya tarafından korunup kollanan takım değildir,gs taraftarının potansiyeline yada profiline gelince maça giderken belediye otobüslerini hurdaya çeviren,polise taş, sopa molotofla saldıran,kendi memleketlerinin takımları 3.ligde amatörde sürünen dallamaların ,bu ülkeyi bölmek için çabalıyan ,pkk ,tikko ,dhkp-c,mlkp gibi terör örgütleri yandaşlarının ağırlıklı olarak sempati duyduğu ,futboldaki başarısından değil,sarı kırmızı renklere aşık bu bölücülerin takımıdır,sivasa şikeci diyenler ,bizi fb nin karısı yada köpeği görenler, önce kendi takımlarına bakmalıdır,bizim erkekçe mücadele edip yenildiğimiz fb karşısında tek şutu yoktur,16 yıldır fb nin metresi ,fb nin canı çektiği zaman hertürlü zevkini çıkarıp yendiği ,futbolcularının çoğu kimi şeyini taraftara gösteren,kimi hakemi kandırmak için şarlatanlık ,sahtekarlıkyaptığı,pislik yaptığı çirkef ötesi birtakımdır,böyle çirkef takımı tutan kimselerin sivassporumuza laf etmesini kınıyorum,tüm kötü sözleri onlara iade ediyorum,REAL MADRİTEDE büyük başarılar diliyorum ,attıkları şut gol olsun 10-0 aşşağı skor istemiyorum adamın kralı ronaldodan 5 gol bekliyorum,
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...