Tekil Mesaj Gösterimi
Henty Sivas'a Geliyor
Alt 15.07.2014, 09:03   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Henty Sivas'a Geliyor

İnzaghi üstünü çizdi, Yiğidolar harekete geçti. Milan'ın gözden çıkardığı Ezekiel Henty adım adım Sivas'a geliyor. İtalyan ekibi, 21 yaşındaki forveti kiralık olarak vermeye hazır. Ancak Kırmızı-Beyazlılar, işi bonservisiyle bitirmek istiyor.

UEFA’nın verdiği 1 yıl men cezasıyla Avrupa umutlarını gelecek sezona bırakan Sivasspor, transferde ince eleyip sık dokuyor. Yerli piyasasında Musa Sinan, Batuhan Karadeniz, Serdar Özkan, Berk ve Kerem Bülbül gibi isimleri kadrosuna katan Yiğidolar, yabancı transferinde de bomba patlatmaya hazırlanıyor. Kırmızı-Beyazlılar’ın bitirmek üzere olduğu ismi FANATİK açıklıyor: Ezekiel Henty... İtalyan devi Milan’ın geçen sezon Serie B takımlarından Perugia’ya kiralık gönderdiği Nijeryalı forvet, Sivas’tan gelen teklifi kabul etti. Yönetim, şu an 21 yaşındaki oyuncunun kulübünü ikna etmeye çalışıyor. Görüşmeler olumlu bir şekilde sürüyor.

Açıklanmıyor çünkü...

Milan’ın yeni hocası İnzaghi’nin, “Kiralık olarak gönderilsin” dediği forvet için Sivasspor’un düşüncesi farklı. Çünkü Sivasspor, teknik direktör Roberto Carlos’un da onay verdiği ve takımında görmek istediği Henty’yi bonservisiyle almayı planlıyor. Taraflar arasında küçük pürüzler bulunduğu için resmi açıklama yapılmıyor. Transferin birkaç gün içinde netlik kazanması bekleniyor.

Fanatik

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla