Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Toraman Sivas'ta
Alt 03.08.2014, 15:26   #12
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Toraman Sivas'ta

Hayırlı uğurlu Olsun!..Bence sivasspor için değil İ. Toraman için iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum;onun bu transfere daha çok ihtiyacı vardı..İ. Toraman futbol hayatının sonuna gelmiş bir oyuncu;üstelik sivasspor taraftarı ile aralarında geçenleri saymıyorum bile..Umarım sivasspor için faydalı olur..Kalitesi tartışılmayan bir oyuncu ama eski günlerindeki kadar iyi mi,çabuk mu onu da oynayınca anlayacağız..Aslında geçen yıl alınabilseydi daha da faydalı olabilirdi diye düşünüyorum...Sivasspor bu transferi yaparsa Ümit in de yolu açılacak...Eğer bir sürpriz olmazsa herhalde Ümit i seneye büyük bir takımımızda izleyeceğiz;bu transfer onu gösteriyor...Ümit in başka bir takıma gideceğini sağır sultan bile duydu...23 yaşındaki milli takıma aday bir oyuncuyu ver,33 yaşındaki bir oyuncuyu al...Sivasspor nasıl bir iş yapıyor bunu sezon başlayınca göreceğiz..Umarım İ. Toraman kendine iyi bakmıştır;iyi bir İ. Toraman a kimsenin gıkı bile çıkmaz..İnşallah eski İ. Toraman ı hep birlikte alkışlarız..Tekrar sivasspora Hayırlı Uğurlu Olsun!
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...