Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sizin 11'iniz
Alt 05.08.2014, 22:15   #40
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sizin 11'iniz

Bu sezon o kadar alternatifli kadromuz oldu ki kadro yapmak çok zor. Mesela İbrahim Toraman stoperde değerlendirilmek istenirse Ümit kesik yer, orta sahada değerlendirilmek istenirse Adem-Kadir ikilisinden biri kesik yer ki bence bu isimde Kadir olacaktır. Çünkü Roberto Carlos'un Adem'i daha çok beğendiğini düşünüyorum ama ben olsam şu oyuncular arasında Kadir'den asla vazgeçmezdim, her ne kadar top kayıpları olsa bile orta sahanın dinamosu ve onun olmadığı maçlarda ki oyunumuz da aşikar. Utaka forvet yada sol açık oynayabilir. Eğer sol açık oynarsa yeni transferimiz Chrisantus forvet oynar yada orta sahaya yabancı transferi yapılırsa belki de Chrisantus yerine Ahmet yada Batuhan'dan biri oynayabilir forvette kontenjan dolayısıyla. Ahmet ve Batuhan forvette yetersiz görülürse ve kontenjan dan dolayı Utaka forvete konulup Serdar Özkan sol açık oynayabilir. Yani oyuncuların form durumları ve ön liberoya alınacak yabancı bir oyuncu transferde hem oyuncuların oynayacakları mevkiyi hem de bazı yabancı oyuncuların zaman zaman kulübeye çekilmesine neden olabilir. Roberto Carlos'un işi bu yüzden bu sene zor olacak ama kadro da alternatifin bol olması, kulübemizin güçlü olması bizim lehimize bir durum. Maç izlerken kulübede maçın kaderini değiştirecek oyuncularımızın olması bizim daha rahat olmamızı sağlayacaktır. Eğer Roberto Carlos forma dağıtımı konusunda adaletli olursa kazanan Sivasspor olacaktır.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla